Elisabeth Götz Precious Day jungle

Elisabeth Götz Precious Day jungle

Jessica Summertime 46 cm Götz Precious Day

Jessica Summertime 46 cm Götz Precious Day

Emma 50 cm Götz Multijoint

Götzi HAPPY KIDZ kollektsiooni nukk Emma multijoint. NB! 2021. alguses mudel vahetus. vaadake fotosid. NB! Nukk on uuesti saadaval jaanuari 1. pooles, 2022.

99,00 €
Saadavus: Laos
Tootekood
1766045

Multijoint (MJ) nukkude eripäraks on 9 liigest - lisaks tavapärastele (kael, õlad, puusad) liiguvad ka küünarnukid ja põlved. Nuku keha on üleni vinüülist. Nukk seisab iseseisvalt püsti ja teda saab sättida väga erinevatesse poosidesse.

Silmad on kvaliteetsed ja väga tõetruud. Silmad paigaldatakse Götzi nukkudele käsitsi. Ülemised ripsmed on pikad ja kaardus. Alumised ripsmed on joonistatud. Happy Kidz kollektsiooni nukkude silmad on liikumatud. Kõigil Götzi nukkudel on ilusad ja kvaliteetsed juuksed, mis näevad välja väga loomulikud. Juuksed on hästi kammitavad ja ei muutu takuseks ega lähe pusasse. Juuksed on kindlalt kinnitatud ja on paigutatud ühtlaselt üle terve pea (puuduvad paljad laigud nagu odavamatel nukkudel), neid võib harjata, pesta õrnatoimelise šampooniga ja jaheda õhuga föönitada, soovitavalt 15 cm kauguselt. Juukserullidega võib teha põnevaid soenguid. Keha ja riideid võib pesta sooja vee ja õrnatoimelise seebiga, soovitavalt käsitsi.

Tootja koduleht Götz Puppenmanufaktur

Lisainfo
Weight 0.690000
nuku pikkus 50 cm, 50 cm multijoint
iga alates 3. eluaastast
juuksed blondid, pikad
keha üleni vinüülist, 9 liigest
Tootja Götz
silmad hallid, liikumatud