Grete Little Kidz 36 cm teksades

Grete Little Kidz 36 cm teksades

Hannah ja koerake Polly

Götzi nukk, HANNAH 2024.a. kollektsioon Nukuga on kaasas Plüüsjakk pika käisega särk säärised saapad kootud müts ja sall koer Polly koos rihma ja vestiga koera kandekott

119,00 €
Saadavus: Laos
Tootekood
2459009

Hannah nukud on Götzi kõige müüdavamad nukud. Selle kollektsiooni nukkude eripäraks on, et nukkudel on üleni vinüülist keha ja väga liikuvad käed ja jalad. Nuku käed, jalad ja pea on munak-liigenditega, nii saab seda nukku sättida väga huvitavatesse poosidesse, mängida baleriini, iluuisutajat jne. Silmad on nukul liikumatud väga kaunite kaardus ripsmetega. Nukk seisab iseseisvalt püsti. Nukuga on kaasas kõik, mis pildil näha.

Hannah nukud on saanud Saksamaal "spiel gut"-auhinna! Kõikidel Götzi nukkudel on ilusad ja kvaliteetsed juuksed, mis näevad välja väga loomulikud. Juuksed on hästi kammitavad ja ei muutu takuseks ega lähe pusasse. Juuksed on kindlalt kinnitatud ja on paigutatud ühtlaselt üle terve pea (puuduvad paljad laigud nagu odavamatel nukkudel), neid võib harjata, pesta õrnatoimelise šampooniga ja jaheda õhuga föönitada, soovitavalt 15 cm kauguselt. Juukserullidega võib teha põnevaid soenguid. Keha ja riideid võib pesta sooja vee ja õrnatoimelise seebiga, soovitavalt käsitsi.

Tootja koduleht Götz Puppenmanufaktur

Lisainfo
Weight 0.820000
nuku pikkus 50 cm
iga alates 3. eluaastast
juuksed punakad
keha üleni vinüülist keha
Tootja Götz
silmad fikseeritud