Grete Little Kidz 36 Götz 2022

Grete Little Kidz 36 Götz 2022

Hannah staycation (puhkab kodukandis) 50 cm Götz

Hannah staycation (puhkab kodukandis) 50 cm Götz

Hannah koerakesega 50 cm Götz

Götz HANNAH kollektsiooni nukk. Komplektis nukk, leopardimustriline jakk ja jalatsid, pika käisega särk, teksad, müts, koerake rihma- ja vestiga, üleõlakott.

118,00 €
Saadavus: Laos
Tootekood
2259004

Hannah kollektsiooni nukkude eripäraks on, et nukkudel on üleni vinüülist keha ja väga liikuvad käed ja jalad. Nuku käed, jalad ja pea on munak-liigenditega, nii saab seda nukku sättida väga huvitavatesse poosidesse, mängida baleriini, iluuisutajat jne. Silmad on nukul liikumatud väga kaunite kaardus ripsmetega. Nukk seisab iseseisvalt püsti.

Hannah nukud on saanud Saksamaal "spiel gut"-auhinna! Kõikidel Götzi nukkudel on ilusad ja kvaliteetsed juuksed, mis näevad välja väga loomulikud. Juuksed on hästi kammitavad ja ei muutu takuseks ega lähe pusasse. Juuksed on kindlalt kinnitatud ja on paigutatud ühtlaselt üle terve pea (puuduvad paljad laigud nagu odavamatel nukkudel), neid võib harjata, pesta õrnatoimelise šampooniga ja jaheda õhuga föönitada, soovitavalt 15 cm kauguselt. Juukserullidega võib teha põnevaid soenguid. Keha ja riideid võib pesta sooja vee ja õrnatoimelise seebiga, soovitavalt käsitsi.

Tootja koduleht Götz Puppenmanufaktur

Lisainfo
Weight 0.800000
nuku pikkus 50 cm
iga Sobilik alates 3a. (Tootja soovitus: alates 5a)
juuksed punakad
keha üleni vinüülist keha
Tootja Götz
silmad pruunid, liikumatud