Little Kidz PJ Party 36 cm Götz

Little Kidz PJ Party 36 cm Götz

Hannah ratsutab 50cm Götz

Götzi HANNAH kollektsiooni nukk. Komplektis - nukk (ca 820g) - ratsapüksid - pika käesega särk - vest - säärised - saapad - ratsakiiver - hobuse hoolitsuskomplekt (kott, porgand, sugemishari, kabjapuhastaja, pesukäsn, ratsapiits)

119,00 €
Saadavus: Laos
Tootekood
2459008

Tootja koduleht Götz Puppenmanufaktur

Hannah nukud on Götzi kõige müüdavamad nukud. Selle kollektsiooni nukkude eripäraks on, et nukkudel on üleni vinüülist keha ja väga liikuvad käed ja jalad. Nuku käed, jalad ja pea on munak-liigenditega, nii saab seda nukku sättida väga huvitavatesse poosidesse, mängida baleriini, iluuisutajat jne. Silmad on nukul liikumatud väga kaunite kaardus ripsmetega. Nukk seisab iseseisvalt püsti.

Hannah nukud on saanud Saksamaal "spiel gut"-auhinna! Kõikidel Götzi nukkudel on ilusad ja kvaliteetsed juuksed, mis näevad välja väga loomulikud. Juuksed on hästi kammitavad ja ei muutu takuseks ega lähe pusasse. Juuksed on kindlalt kinnitatud ja on paigutatud ühtlaselt üle terve pea (puuduvad paljad laigud nagu odavamatel nukkudel), neid võib harjata, pesta õrnatoimelise šampooniga ja jaheda õhuga föönitada, soovitavalt 15 cm kauguselt. Juukserullidega võib teha põnevaid soenguid. Keha ja riideid võib pesta sooja vee ja õrnatoimelise seebiga, soovitavalt käsitsi.

Lisainfo
Weight 0.820000
nuku pikkus 50 cm
iga alates 3.eluaastast
keha üleni vinüülist keha
Tootja Götz
silmad fikseeritud