Kuidas osta?

 1. Valige välja sobiv kaup. Filtrid (hinnavahemik, nuku pikkus jne) on lehe vasakus servas. Paremast servast saate valida toodete arvu leheküljel.
 2. Lisage kaup ostukorvi. Vaikimisi lisatav kogus on 1 tk. Kogused ostukorvis saate hiljem üle vaadata ja muuta.

  Kõik kaubad, mille saadavuseks on märgitud „laos“, on meil ka reaalselt laos olemas ja tööpäevadel enne kl 15 tehtud tellimused paneme üldjuhul veel samal õhtul posti / pakiautomaati.

  • LOGI SISSE oma kontosse - (juba registreerunud klientidele). Vajalik sisestada e-posti aadress ja salasõna.

Registreerumine (kasutajakonto loomine) ei ole keerulisem, kui ostmine külalisena. Lisate vaid salasõna ja Teie konto on loodud. Kasutajakontoga kaasnevad mõned eelised:

 1. Soodusmüügid registreerunud klientidele ja pakkumised uudiskirja kaudu. Sel juhul näete peale sisselogimist soodushindu (punasega). Sisselogimata kasutajad soodustusi ei näe.
 2. Saate osaleda loosimistel ja võita tooteid.
 3. Aeg-ajalt saadame Teile Uudiskirjana infot meie e-poodi lisandunud kaupadest. (Soovi korral saate uudiskirja tellimisest loobuda teatades sellest meile e-postiga.)
 4. Uut tellimust tehes ei pea te infot (tarneaadress jne) uuesti sisestama.
 5. Soovikorvi funktsioonid - kui mõni toode tundub huvitav aga soovite veel rahulikult järele mõelda, võite paigutada sellised tooted soovikorvi. Sel moel tekitate endale privaatse ostunimekirja, mida on mugav järgmisel külastusel uuesti üle vaadata ja kui soov kindel, tooted soovikorvist ostukorvi ümber tõsta.

Kasutajakonto loomise kinnitus saadetakse Teie e-postile.

Süsteemi poolt täitmiseks kohustuslikud väljad on märgitud punase tärnikesega. 

Tarnevõimalustest saate lähemalt lugeda siin.

Ostu eest saate mugavalt tasuda Swedpanga või SEB panga lingi kaudu. NB! Peale makse sooritamist palun ärge unustage klõpsata "TAGASI KAUPMEHE JUURDE". Vahel pangalingiga tasumine ebaõnnestub. Pole hullu, meil on teie tellimus ja teil postkastis tellimuse kinnitus. Broneerime kaubad ja ootame laekumist. Tasuge tellimuse kinnituse alusel. Makse selgituseks sobib tellimuse kinnituse number.