Elli Little Kidz 36 MJ Götz

Elli Little Kidz 36 MJ Götz

Ella Rabbit Little Kidz 36 cm Götz MJ

Ella Rabbit Little Kidz 36 cm Götz MJ

Lotta by Götz Little Kidz 36 MJ

Saadaval - alates veebruarist 2021. Götzi 2021.a. Little Kidz kollektsiooni nukk - Lotta käib joogas. Kaasas: kleit, tennised, juukseklamber, t-särk, jooga retuusid, jooga matt, 2 täringut harjutustega

99,80 €
Saadavus: Laost otsas
Tootekood
2111022

Multijoint kollektsiooni nukkude eripäraks on 9 liigest - lisaks tavapärastele (kael, õlad, puusad) liiguvad sellel nukul veel küünarnukid ja põlved. Nuku keha on üleni vinüülist. Nukk seisab iseseisvalt püsti ja teda saab sättida väga erinevatesse poosidesse. Silmad on ilusad ja väga tõetruud. Silmad paigaldatakse Götzi nukkudele käsitsi. Ülemised ripsmed on pikad ja kaardus. Alumised ripsmed on joonistatud. Selle kollektsiooni nukkude silmad on liikumatud.

Kõigil Götzi nukkudel on ilusad ja kvaliteetsed juuksed, mis näevad välja väga loomulikud. Juuksed on hästi kammitavad ja ei muutu takuseks ega lähe pusasse. Juuksed on kindlalt kinnitatud ja on paigutatud ühtlaselt üle terve pea (puuduvad paljad laigud nagu odavamatel nukkudel), neid võib harjata, pesta õrnatoimelise šampooniga ja jaheda õhuga föönitada, soovitavalt 15 cm kauguselt. Juukserullidega võib teha põnevaid soenguid. Keha ja riideid võib pesta sooja vee ja õrnatoimelise seebiga, soovitavalt käsitsi.

Tootja koduleht Götz Puppenmanufaktur

Lisainfo
Weight 0.490000
nuku pikkus 36 cm
iga alates 3. eluaastast
juuksed blondid
keha üleni vinüülist, 9 liigest
Tootja Götz
silmad sinised, fikseeritud