Miks teha konto?

Pillerpall.ee e-poest on võimalik osta ka ilma kontot omamata. Siiski soovitame Teil kindlasti endale kasutajakonto teha (end kliendiks registreerida) sest konto-omanikel on mitmed olulised eelised:

  1. Kõigile registreerunud klientidele hakkame regulaarselt korraldama soodusmüüke ja eripakkumisi, millest teavitame uudiskirja teel. Sel juhul näete peale sisselogimist soodushindu (punasega). Sisselogimata kasutajad soodustusi ei näe.
  2. Osalete regulaarsetel loosimistel, kus Pillerpall.ee paneb mängu erinevaid tooteid.
  3. Aeg-ajalt saadame Teile Uudiskirjana infot meie e-poodi lisandunud kaupadest. (Soovi korral saate uudiskirja tellimisest loobuda teatades sellest meile e-postiga või helistades meie infonumbrile.)
  4. Uut tellimust tehes ei pea te infot (tarneaadress, maksja aadress jne) sisestama. Piisab sisselogimisest.
  5. Soovikorvi funktsioonid - kui mõni toode tundub huvitav aga soovite veel rahulikult järele mõelda, võite paigutada sellised tooted soovikorvi. Sel moel tekitate endale privaatse ostunimekirja, mida on mugav järgmisel külastusel uuesti üle vaadata ja kui soov kindel, tooted soovikorvist ostukorvi ümber tõsta.

Registreerumine (kasutajakonto loomine) ei ole keerulisem, kui ostu sooritamine külalisena. Sisestate lisaks veel vaid salasõna ja ongi Teie konto loodud.